Retro  v dnešní době hispterů a milovníků všeho starého frčí. To se odráží i v kinematografii, kdy jednou za čas pronikne na svět snímek odkazující na dekády z minulého století. A přesně takovým počinem je I Was a Teenage Wereskunk.

Neal McLaughin zrežíroval vskutku bizarní dílo, které svou úmyslnou (ne)kvalitou odkazuje na brakové filmy populární v minulém století. A zápletka je vskutku vhodná Oscara. Středoškolský teenager přijde do kontaktu s vylepšením skunkem a po této tragédii se změní. Stane se z něj nebezpečné monstrum, které začne terorizovat okolí.

Film v kinech zřejmě neuvidíte, je ho tak možné vidět akorát na počítačových či televizních obrazovkách. Šustí to papírem, triky jsou na mizerné úrovni, herci toporní….ale stejně to mnozí lidé rochnící si v nejrůznějších guilty pleasure ocení. V hlavních rolích se představí  Scott Monahan, Shey Lyn Zanoti, a Charlie Farrell.

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Napsat komentář