Terminator: Genisys rozeštval nejednoho fanouška série, a rovněž dal za pravdu, že značka už nemá příliš co nabídnout. O případném pokračování se pouze spekulovalo, protože pátému Terminátorovi se příliš nedařilo ani v kinech, a vydělat si na sebe musel především v Číně. Podle serveru Deadline je však Terminátor 6 na cestě!

Sice zatím nevíme, jaké místo v časové ose další Terminátor zaujme, dvě věci jsou ale jisté. Film vznikne pod drobnohledem Jamese Camerona, režiséra původních dvou snímků, kterému se v roce 2019 vrátí práva na značku. Protože ale zvučný režisér má v nadcházejících letech plné ruce práce se sequely Avatara, přenechal kormidlo Timu Millerovi. Toho budou znát fandové X-Menů, Miller totiž stojí za megaúspěšným Deadpoolem z minulého roku. V tomto směru by tedy další pokus o oživení legendy nemusel být úplně marný.

Potvrzeno ještě nic nebylo, ale předpokládá se, že s návratem Jamese Camerona by mohl nabídku k dalšímu filmu přijmout i Arnold Schwarzenegger. Premiéra šestého Terminátora se očekává až někdy v roce 2020.

Myslíte, že Terminátor s Jamesem Cameronem a Timem Millerem na palubě bude mít fanouškům série co nabídnout?

Sdílejte

3 KOMENTÁŘE

  1. Já osobně si myslím, že se na to Cameron nemohl už koukat a tak alespoň ten dohled…. Třeba to nebude takový průser jako Genisys…
    Třeba nechápu, proč Salvation má tak máme hodnocení, když kvalitou příběhu i zpracováním, byla daleko více… No jo ČSFD, to je jako Slavík…

Napsat komentář