Série o Jackovi Sparrowovi se stala hitem, kterému pomalu ale jistě dochází dech. Potápějící se kocábku se pokusí do přístavu plného jistoty a zisků dostat shledání se ústředního tria.

Podle informací se totiž v pátých Pirátech (pod názvem Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta) kromě Johnnyho Deppa a Orlanda Blooma dočkáme i Keiry Knightley. Ta vytvořila s Bloomem filmový pár, jehož romantický vývoj jsme si mohli užít rovnou ve třech dílech. Podle magazínu Too Fab natočila britská herečka tajně několik scén spadajících právě do pátého dílu.

Salazarova pomsta dopluje do našich kin 25. května. Ústředním motivem snímku bude honba za kapitánem Jackem Sparrowem, kterému jde po krku jeho dávný rival kapitán Salazar. Toho ztvárnil oscarový Javier Bardem. Aby Jack zabránil nejen své zkáze, musí najít legendární Poseidonův trojzubec. Režie se ujali Joachim Ronning a Espen Sandberg.

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here