Roli kouzelnice Hermiony z filmů o Harrym Potterovi Emmě Watson už nikdy nikdo neodpáře, v novém sci-fi thrilleru se však objeví v roli úplně jiné.

Snímek vychází ze stejnojmenného bestselleru Davea Eggerse a zachycuje život mladé Mae Holland (Emma Watson). Ta získala práci v Circlu, jedné z nejdůležitějších internetových společností na světě. Firma vedená charismatický zakladatelem Eamonem Baileym (Tom Hanks) má ale jistá pravidla – žít pod úplným dozorem sociálních sítí. Na to, kde je v dnešním světě hranice soukromí, bude muset přijít Mae i se svým kolegou Kaldenem (John Boyega).

Za filmem stojí dosud nepříliš známý James Ponsoldt. Jeho filmový debut se objevil v kinech v roce 2012 pod názvem Na mol a o rok později se do povědomí diváku zapsal romantickým filmem Kouzlo přítomného okamžiku s Shailene Woodley a Milesem Tellerem v hlavních rolích.

The Circle vstoupí do kin až 28. dubna 2017, na první trailer se ale můžete podívat už nyní.

Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here