Výborná záležitost Looper, kterou nás před čtyřmi lety ohromil Rian Johnson (Star Wars VIII), je k dispozici online a zcela zdarma. Kde se k tomu bijáku dostat?

Film Looper: Nájemný zabiják právě visí na stránkách Prima Play. Je k přehrání zcela zdarma, má to ale dva malé háčky. Diváci, kteří si budou tento film chtít přehrát na svých monitorech, budou potřebovat pevné nervy. Looper je totiž pouze s českým dabingem, největším problémem pak ale bude nálož reklam, která vás během přehrávání rozhodně nemine. Prima Play je bohužel nefunkční s povoleným Adblockem. Na druhou stranu, moc kvalitních filmů, které si můžeme přehrát zdarma a úplně legálně, zase není.

Loopeři jsou nájemní zabijáci, kteří pracují pro zločineckou organizaci. Jejich úkol je tradiční: osoby, které jsou pro sdružení nějakým způsobem nepohodlné, zastřelí a zbaví se těla. Odměnu za vykonanou práci pak vždy najdou přímo u své oběti. A za svou krvavou práci jsou placeni opravdu velice dobře. Existuje pro ně pouze jediné pravidlo – za žádnou cenu nikdy nesmí nechat svůj cíl utéct. Joe (Joseph Gordon-Levitt) patří mezi loopery, spolehlivě vykonává svou práci a užívá si luxusního, bezstarostného života. A to platí až do chvíle, kdy dostane další zakázku. K jeho velkému překvapení se totiž před jeho připravenou zbraní objeví on sám, jen o něco starší (Bruce Willis). Tato situace se mohla přihodit jedině díky další zvláštnosti této práce – organizace looperům totiž jejich „klienty“ posílá z budoucnosti. Popravované oběti jsou transportovány zpět v čase a to přímo před hlaveň určeného loopera. A Joeovi zbývá jen zlomek vteřiny k zásadnímu rozhodnutí – má zastřelit sám sebe?

O dalších zajímavých titulech, které si budete moci přehrát zdarma, vás budeme určitě informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here