Marvel je v poslední fázi vyjednávání s australskou herečkou Cate Blanchett o roli ve velkofilmu Thor: Ragnarok.

Oscarové herečce je nabízená zatím nespecifikovaná role, ale jelikož se ve filmu žádná ženská postava v hlavní roli na 99,9 % neobjeví, je jisté, že by si mohla momentálně na Zlatý glóbus (Carol) nominovaná herečka střihnout záporáka. Před několika měsíci vydal Marvel prohlášení, že hledá skvělou herečku, nikoliv ale pro hlavní postavu, nýbrž zápornou.

Cate Blanchett

Ve třetím filmu Thora, který režíruje novozélandský talent Taika Waititi (Co děláme v temnotách), se objeví ještě Mark Ruffalo, jenž si střihne roli Bruce Bannera a jeho zlobivého společníka Hulka, Tom Hiddleston jako Loki. Zatím se neví, zda se vrátí i Natalie Portman nebo Anthony Hopkins. Co se o filmu ví a vyvolalo to docela nadšení, je fakt, že půjde o vesmírný buddy movie. No a jestli se potvrdí zvěsti o Cate Blanchett, tak se máme sakra na co těšit.

Thor: Ragnarok má stanovenou premiéru na 3. listopadu 2017.

Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here