Prvního Thora považuji za vůbec jednu z nejzajímavějších a nejlepších marvelovek. Pokračování s podtitulem Temný svět zase za jeden z nejhorších filmů, které v první a druhé fázi vznikl. Docela mě tak potěšila zpráva, že k asgardskému bohovi hromu, který završí svou trilogii v roce 2017, může vrátit Kenneth Branagh, režisér původního filmu.

Jsou v tom ale dva háčky. Marvel oficiálně nic nepotvrdil, z čehož plyne, že jde o pouhé drby, které se vynořily kdesi na serveru Heroic Hollywood. Druhým problémem je sám Kenneth Branagh. Před pár dny jsme se totiž dozvěděli, že britský režisér dostal nabídku na natočení Vraždy v Orient Expressu, čímž by jaksi na třetího Thora nebylo moc místa a času.

Kenneth Branagh by případně Thorovu další sólovku převzal po Alanu Taylorovi, který natočil právě Temný svět. Druhý jmenovaný filmař už brzy do kin uvede Terminátor Genisys a možná že to bude právě nový film Arnolda Schwarzeneggera, který nám ukáže, zda by fanoušci stáli o případný návrat i Alana Taylora.

Návrat Kennetha Branagha by pro změnu do světa Marvelu určitě uvítal kde kdo, včetně samotného komiksového giganta. Kenneth Branagh letos potěšil skvělou adaptací Popelky a jak se zdá, v budoucnu ho nouze o práci strašit nebude.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here