Ano, čtete dobře. Nového seriálu ze světa Star Wars, o kterém se mluví už od roku 2005, se bohužel nedočkáme až do roku 2015. Proč? Důvodem je rozsáhlost celého projektu a tím jeho nákladnost. Producent Rick McCallum totiž chce natočit 400 dílů, každý s délkou 1 hodiny, což je opravdu hodně práce. V současné době je napsán scénář k 50 epizodám a McCallum chce, aby byl seriál vizuálně stejný jako filmy a to je opravdu velká ambice pro tak rozsáhlý projekt. Seriál bude zasazen do období mezi 3. a 4. epizodu. Tedy do doby, kdy Impérium získávalo moc a postupně si podmanilo téměř celou galaxii.

Seriál by nám měl nabídnout i pohled do zkorumpovaného podsvětí hlavního města a tak se můžeme těšit na temnou atmosféru s nádechem mafie a dospělejší děj, postavy a všechno ostatní. To by mohla být příjemná změna oproti animovaným Clone Wars, které nepatří tak úplně do klasické rodiny Star Wars, ale i přes to mají na obrazovkách úspěch. Osobně jsme na seriál Underworld velmi zvědaví a těším se, pokud tedy seriál vznikne, jak si s ním tvůrci poradí. Zatím nám, fanouškům Star Wars, nezbývá nic než čekat a doufat.

Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

3 KOMENTÁŘE

  1. Jako vanoušek SW to zmáknu. Ovšem zda to bude 😀 Přál bych si aby se v seriálu také oběvil mladí Han Solo 🙂 c

  2. 400dílů po hodině? To jako opravdu? SW mám hodně rád a jako je to super zpráva, když toho bude tolik, ale dyť to je víc než simpsnů. Nejen, že začnou 2015, ale budou natáčet snad 15 let 😀

    • Podle spolehlivých zdrojů prý opravdu 400 dílů po cca. 60 min. ale objevila se i informace že by seriál mohl být rozdělený na 4 různé série. Každá by se věnovala jiným postavám 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here